TarıkEdiz

Markamız

Tarık Ediz’in, kadınların özel anlarına uyum sağlamak ve anılarını eşsiz kılmak için özenle oluşturduğu özel elbise koleksiyonları, günümüzün modern kadınının modaya uygun yaşam tarzını özetliyor.

Tarık Ediz’in başarılarla dolu tasarım gücü; Miss USA, Miss Universe ve Miss America’daki yarışmacıların elbiselerini giymesiyle dünya çapında tanınmaya başlarken, ailenin ikinci kuşak üyesi Damla Ediz, 2004 yılında Kreatif Direktör olarak şirkette yerini aldı ve bugün bu görevine ek olarak şirketin Yönetim Kurulu Üyeliğini de sürdürüyor.

Bugün, Tarık Ediz, 95’in üzerinde ülkede 1.000’den fazla satış noktasında müşterileri ile buluşuyor. İstanbul ana merkezli, New York ve Atlanta olarak üç showroom ile hizmetlerine devam ediyor.

Okuldan Bilgisayar Mühendisi olarak mezun olan Damla Ediz, mesleğinde matematik zekası ile moda tutkusunu birleştirdi. Bunun sonucu olarak, tasarımları Milano, Paris, Barcelona, Londra ve New York gibi en önemli uluslararası moda etkinlikleri ve defilelerinde sergilenmeye başladı. Şimdi ise Tarık Ediz, dünya çapında 1.000’den fazla mağazası ve 95’i aşkın ülkede moda tarihinin eşsiz bir parçası.

back to top Bizimle İletişime Geçin
FİLTRELE