TarıkEdiz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

İNOVASYON

Sürdürülebilirlik, hayatımızın ve işimizin vazgeçilmez bir parçası olduğundan Tarık Ediz'in misyonu, dünyamızı koruyacak girişimlere yatırım yapmak ve onları desteklemektir. Yenilikçi ve ekolojik, aynı zamanda sürdürülebilir materyaller kullanarak dünyamıza olumlu şekilde yön gösteriyoruz. Örneğin, lüks çanta koleksiyonumuz yalnızca ekolojik olarak işlenmiş ananas yapraklarından (hayvan derisine en yakın doğal alternatif) üretilirken, üretim yöntemleri konusunda da önemli ekonomik ve sosyal avantajlara sahip. Dünyamız ve siz değerli müşterilerimiz için koleksiyonlarımızda ve üretim süreçlerimizde tüm çevre dostu seçenekleri değerlendirip hayata geçiriyoruz.

BAŞKA BİR GEZEGEN YOK

Doğayı ve çevremizi korumak en önemli girişimlerimizden biridir; bu yüzden çevremize daha az zararlı olan malzemeleri yeniden kullanmayı bir görev haline getirdik. Kendimize her gün koruyacak ve yaşanılacak başka bir Dünya olmadığını hatırlatmalıyız. Tarık Ediz olarak naylon iplik, vegan deri ve biyolojik olarak parçalanabilen PU gibi geri dönüştürülmüş ve rejenere edilmiş malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca böcek ilacı gerektirmeyen ve üretiminde pamuktan daha az su kullanılan kenevir astar kullanıyoruz. Etiketlerimizde ise geri dönüşümlü kâğıt kullanıyoruz. Hiçbir adımı atlamıyor ve her bir üretim aşaması için geri dönüşüm odaklı fikirlerimizi hayata geçiriyoruz. Ürünlerimizin tamamı çevreye duyarlı, sürdürülebilir, geleneksel yöntemler ve özenli işçilik ile Türkiye'de üretilmektedir. Tasarımlarımızı yaratırken hissettiğimiz tutkuyu, gezegenimizi koruma tutkumuz ile birleştiriyoruz.

GELECEĞE UYUMLU DAHA ADİL BİR DÜNYA

Tarık Ediz olarak tüm ekibimizin ve tedarikçilerimizin güvenli, adil ve eşit bir çalışma ortamına sahip olmasını istiyor ve bunun için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Geleceğe uygun daha adil bir dünya için tüm tedarikçilerimizin sürdürülebilir materyallerle etik ve ahlaklı olmasını, moda değerlerimize saygı duymasını ilke ediniyoruz.

FARKINDALIK YARATMAK

Tüm ürünlerimizde sorumlu, sürdürülebilir ve ekolojik çözümler sunarak en düşük çevresel etkiyi yaratmayı hedefliyoruz. Yüksek moda algısı ile tasarladığımız aksesuar ürün gamımızda, yalnızca dünyamıza zarar vermeyen kaynaklar kullanmanın gururunu yaşıyoruz. Dünyamızın doğal dengesini önemsiyor ve yaptığımız her seçimde bunun farkındalığını yaşıyoruz.

POZİTİF, KAPSAYICI VE ÇEŞİTLİLİĞİ KUCAKLAYAN ANLAYIŞ

Koleksiyonlarımız aracılığıyla çeşitliliğin önemini vurgulamak her zaman ilk hedefimiz olmuştur. Kendinizi rahat ve iyi hissetmenizi, kendinizle mutlu olmanızı istiyoruz. Bu nedenle, dünya çapında cinsiyet eşitliği, kadın hakları ve beden olumluma gibi desteklediğimiz kavramları savunan organizasyonları ve girişimleri her zamankinden daha fazla destekliyor ve iş birliği yapıyoruz. (Nasıl hissederseniz hissedin, her zaman Tarık Ediz ailemizde size de bir yer var.)

HAYVAN DOSTU

Ofise köpeğinizi mi getirmek istiyorsunuz? Ne harika bir fikir. Tarık Ediz olarak, evcil hayvanınızı işe getirmenin ofisteki atmosfer açısından son derece olumlu olduğuna inanıyoruz. Bu fikrin sadece yeni çalışanları etkilemekle kalmayıp, tüm çalışanlarımız için güzel bir duygu olduğunu düşünüyoruz. Tarık Ediz olarak kapılarımızı evcil hayvanlara açıyoruz!

back to top Bizimle İletişime Geçin
FİLTRELE